SURVİVOR ÖDÜL OYUNU SAHİBİNİ BULDU

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 hangi takım kazandı ? Survivor 2020 ‘de Sembol oyununu hangi yarışmacı kazandı ? Kazanan takım hangi ödülden faydalandı ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde işte detaylar!

Survivor 2020 ‘de Yine Bir Ödül Oyunu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de yine heyecan dolu ödül oyununa sahne oldu. Survivor ‘da haftanın ikinci oyunu olan ödül oyunu iki takımın mücadelesine sahne oldu. Survivor ‘da son haftalarda aldıkları galibiyetler son zamanlara damga vuran Gönüllüler takımı bu kez saha da biraz düşük bir performans gösterdiler. Survivor 2020 ‘de parkura çıkan takımlar önce topları filenin içine basket şekilde atarak 3 top atıp sayı almaya çalıştılar. Güzel çekişmeye sahne olan oyunda Gönüllüler takımı tıkandı ve Ünlüler takımı oyunu kazanmayı başardı ve uzun bir aradan sonra Ünlüler takımı galip geldi.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bayramdan sonra büyük bir mücadele artık Survivor yarışmacılarını bekliyor. Artık son 8 için mücadele veren yarışmacılar bu aşamadan sonra ise son 4 ‘e doğru adım atacaklar. Survivor ‘da artık yavaş yavaş bireyselliğe dönen oyunlar daha da keyif verecek görünüyor. Bugüne kadar güçlü bir takım olarak gelen Ünlüler takımı ise artık 4 yarışmacı ile parkurlarda daha fazla efor ve enerji sarf ediyor. Eğer önümüzdeki Ünlüler takımında bir yarışmacı Survivor 2020 ‘ye veda ederse Ünlüler takımı artık yarışmalarda isim olarak yer almayacak ve Survivor 2020 karışık şekilde her hafat farklı gruplar ile parkura çıkacaklar. Gelecek hafta büyük bir heyecan ve eleme konseyi bizleri bekliyor. En önemlisi ise kimin adaya ve hayallerine veda edecek olması, bekleyip göreceğiz.

Sembol Oyunu Oynandı

Sembol Oyunu Sahiplerini Buldu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de ödül oyununu alan Gönüllüler takımı dağ evine gitti ve erzak ödülünü kazanmış oldu. Günün ikinci oyunu olan Sembol oyunu yine yarışmacıları bekleyen diğer bir ödül oyunu oldu. Günün ikinci oyunu olan sembol oyununda yarışmacılar kutuları üst üste koyarak bu kutuları sabit tutmaya çalıştılar. Erkekler ‘de Yasin kadınlarda ise Nisa sembol oyununun kazandılar. Erkeklerden Yasin, Ardahan ‘ı götürürken, bayanlarda Nisa ise Evrim ‘i ödül için götürdü ve ödülün keyfini çıkardılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir