SURVİVOR ‘DA ÖDÜL OYUNU SAHİBİNİ BULDU

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 hangi takım kazandı ? Survivor 2020 ‘de Survivor 2020 ‘de ödül oyununda neler yaşandı ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde işte detaylar!

Survivor 2020 ‘de Yine Bir Ödül Oyunu

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de yine heyecan dolu ödül oyununa sahne oldu. Survivor ‘da haftanın ikinci oyunu olan ödül oyunu iki takımın mücadelesine sahne oldu. Survivor ‘da son haftalarda aldıkları galibiyetler son zamanlara damga vuran Gönüllüler takımı bu kez saha da biraz düşük bir performans gösterdiler. Güzel çekişmeye sahne olan oyunda Gönüllüler takımı tıkandı ve Ünlüler takımı oyunu kazanmayı başardı ve uzun bir aradan sonra Ünlüler takımı 10-7 galip geldi.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bayramdan sonra büyük bir mücadele artık Survivor yarışmacılarını bekliyor. Artık son 8 için mücadele veren yarışmacılar bu aşamadan sonra ise son 4 ‘e doğru adım atacaklar. Survivor ‘da artık yavaş yavaş bireyselliğe dönen oyunlar daha da keyif verecek görünüyor. Bugüne kadar güçlü bir takım olarak gelen Ünlüler takımı ise artık 4 yarışmacı ile parkurlarda daha fazla efor ve enerji sarf ediyor. Eğer önümüzdeki Ünlüler takımında bir yarışmacı Survivor 2020 ‘ye veda ederse Ünlüler takımı artık yarışmalarda isim olarak yer almayacak ve Survivor 2020 karışık şekilde her hafta farklı gruplar ile parkura çıkacaklar. Bu hafta büyük heyecan ve eleme konseyi bizleri bekliyor. En önemlisi ise kimin adaya ve hayallerine veda edecek olması, bekleyip göreceğiz.

Ödül Oyunu Ünlülerin

Bu Hafta Eleme Olacak

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bu hafta heyecan dolu bir Survivor bizi bekliyor. Geçen hafta iki eleme adayı çıkmıştı. Bu hafta ise 2 eleme adayı daha çıkacak ve adaya bir kişi veda edecek. Survivor 2020 ‘de bu hafta heyecan dolu bir program bizi bekliyor. Bu hafta adaya veda edecek ve hayallerine Dominik Cumhuriyeti ‘nde bırakarak gidecek yarışmacı kim olacak merak konusu. Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bakalım eleme konseyinde bu hafta neler yaşanacak ve eleme adayları kimler olacak ? Survivor 2020 ‘de Ünlüler ‘den biri giderse artık takımlar karışacak ve her hafta iki takım çıkarılacak. Survivor 2020 ‘de heyecan dolu haftayı bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir