ÖDÜL OYUNU SAHİBİNİ BULDU

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bu haftanın ilk ödülünü hangi takım kazandı ? Survivor 2020 ‘de bu hafta adaya hangi takımdan yarışmacı veda edecek ? Haftanın oyununu galibi hangi takım ? Ada konseyi hangi gün yapılacak ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde işte detaylar !

İşte Ödül Oyununu Kazanan Takım !

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de bu hafta yine heyecan dolu bir haftanın başlangıcı oldu. Haftanın ilk ödül oyunu için sahneye çıkan iki takımda gerçekten müthiş performans sergilediler. Oyun esnasında yarışmacıların performansı ve mücadelesinin yanı sıra gerilimlerde damga vurdu.

Oyun esnasında Berkan ve Sercan ‘ın mücadelesinde Sercan ‘ın oyunu kazanmasının ardından Yunus Emre ve Berkan arasında gerilim yaşandı. Yunus Emre ‘nin bu gerilimde rakip yarışmacı Berkan ‘a küfür etmesi, Acun Ilıcalı tarafından sert bir şekilde ikaz edildi. Ancak Yunus Emre ‘nin disiplinsiz tavırları devam edince Acun Ilıcalı dayanamadı ve Yunus Emre ‘yi oyundan diskalifiye etti.

Ödül oyununu kim kazandı

Mücadele büyük bir heyecana sahne oldu ve inanılmaz bir performans ile son ana kadar yarışı dip dibe getiren iki takımda son ana kadar mücadeleyi bırakmamak için elinden geleni yaptılar. Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de haftanın ilk ödül oyununda büyük bir mücadeleye sahne olan yarışmada kazanan takım 10-8 skorla Gönüllüler oldu. Böylelikle salı günü yapılacak konsey öncesi son ödül oyununu da tepen Ünlüler takımının yarışmacıları son ödül oyununu da oynamış oldular. Survivor 2020 ‘de Gönüllüler takım ise seriyi bu oyunla noktalamış oldu.

Yeni Sistem Geliyor

Geçen hafta ve bu hafta yapılan dokunulmazlık oyunları sonrası adaya veda edecek takım Ünlüler oldu. Böylece bu hafta salı günü yapılacak ada konseyinde Ünlüler takımından bir yarışmacının adaya veda edeceği kesinleşmiş oldu. Survivor 2020 ‘de Ünlüler takımı artık olmayacağı için salı günü yapılacak konseyden sonra artık Survivor ‘da yeni bir dönem de başlamış olacak.

Daha önce Acun Ilıcalı ‘nın açıkladığı üzere yeni sistemi anlatmıştı. Bundan sonra bu hafta eleme yapıldıktan sonra her hafta iki takım kurulacak ve bu takımlar birbirleriyle mücadeleye başlayacaklar. Survivor ‘da Ünlüler takımı artık olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir