İŞTE SURVİVOR ‘DA ELENEN YARIŞMACI

Bu hafta yapılan konseyde hangi takımdan yarışmacı adaya veda etti ? Ünlüler takımından elenen yarışmacı kim oldu ? Eleme potasında hangi yarışmacılar vardı ? İletişim ödülünü hangi takım kazandı ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde işte detaylar !

Survivor ‘da Adaya Veda Eden İsim

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de heyecan bu hafta hız kesmeden devam etti. Bu hafta bilindiği üzere geçtiğimiz iki haftanın eleme adayı yarışmacıları bu hafta yapılan dokunulmazlıklarla beraber birleşti. Toplamda potada 4 isim olması gerekiyordu. Bu isimlerin hepsi Ünlüler takımından oldu. Böylece Ünlüler takımından bu hafta bir ismin veda etmesi kesinleşti. Peki Survivor 2020 ‘de elenene yarışmacı kim oldu ? İşte bunun cevabı haberimizde…

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de heyecan dolu bir hafta oldu. Eleme adayları olan Yunus Emre, Elif , Sercan ve Aycan Ünlüler takımında aday olan isimler olmuşlardı. Bu hafta kimin gideceği merak konusu olmuştu. Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de heyecan iletişim ödülünden sonra ada konseyinde devam etti. Survivor 2020 ‘de bu elemeden sonra artık tüm takımlar birleşip birlikte oynayacaklar. Survivor 2020 ‘de konseyde halktan en az oy alarak adaya veda eden isim Aycan oldu ve Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘ye veda eden isim oldu. Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de son iki haftadır en çok merak edilen konulardan biri olan ada konseyinde kim elenecek sorusu belli oldu. Böylelikle Survivor ‘da artık Ünlüler takımı yer almayacak ve takım kaptanları seçilerek her hafta iki takım yarışacak.

Elenen Yarışmacı Aycan

İletişim Ödülü Ünlülerin

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 ‘de ada konseyinden önce iletişim ödülü oynandı. İnanılmaz bir oyuna sahne olan iletişim ödülü gerilim dolu anlara sahne oldu. Parkura çıkan her iki takımda inanılmaz bir mücadele verdi. Survivor ‘da parkurda Ünlüler fırtınası esti. Yine gerilerden gelen Ünlüler takımı, Gönüllülerin yine benchte birbirleriyle uğraşması ve tartışmaya girişmesi, Ünlüler takımına yaradı. Ünlüler takımında Yunus Emre ayağından sakatlanıp takımı 3 kişi bırakmasına rağmen yinede Ünlüler takımı oyunu bırakmadı ve İletişim ödülünün sahibi oldu. Özellikle büyük avantaj elde etmelerine rağmen Gönüllülerin kendi aralarında sürekli tartışması sürekli Ünlüler takımına yaradı. Aynı şekilde iletişim ödülünde Barış ve Evrim ‘in birbirleriyle tartışması takımın havasını bozdu ve konsantrasyon eksikliğinden dolayı oyunu kaybettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir