GÖKHAN GÖNÜL VE CANER ‘DEN ORTAK KARAR

Beşiktaş ‘ta son dakika gelişmeleri ! Transferde hangi oyuncular ile anlaşıldı ? Beşiktaş ‘ta Caner ve Gökhan çıkmazında son karar ne ? Fenerbahçe yıldız oyuncularına yeniden kavuşacak mı ? Hepsi ve daha fazlası haberimizde işte detaylar !

Yönetimden Haber Bekleniyor !

Beşiktaş ‘ta sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Daha önce Fenerbahçe ‘den ayrılarak Beşiktaş ‘a giden Gökhan Gönül ve Caner Erkin ikilisinin bu yıl sözleşmeleri sona eriyor. Ayrıca bu ikilinin Sergen Yalçın ile sürpriz bir görüşme yaptığı da öğrenildi.

Nevzat Demir tesislerinde yaptıkları antrenman sonunda Beşiktaş teknik direktörü ile görüşen ikili, yönetim tarafından kontratlarının sezon sonu bitecek olmasına rağmen kendilerine yeni bir kontrat teklifinin sunulmadığını aktardılar.

Caner Erkin ve Gökhan Gönül ikilisinin önceliklerinin Beşiktaş olduklarını vurguladılar. Yönetimden ise halen bir teklif ve görüşme bekleyen ikili bu konuda bir süre daha bekleyecek gibi görünüyorlar. Teknik direktör Sergen Yalçın ise ikili ile yaptığı görüşmeden sonra kendilerine bu konuda sakin olmalarını ve yönetimden haber beklemelerini söyledi.

Fanatiğin haberine göre Yalçın: “İkinizin de yeni sezonda burada olmanızı isterim.Başkanımız Ahmet Nur Çebi, bu konuyla ilgili olarak aksi yönde bir şey söylemedi. Ancak içinde bulunduğumuz süreç malum…Herkesin biraz daha anlayışlı ve sabırlı olması lazım. İçiniz benden yana rahat olsun. Ben kalmanızı istiyorum.” dediği bildirildi.

İkili önceliklerinin Beşiktaş olduğunu yeniledi

Beşitaş Kulübünde Caner Erkin ve Gökhan Gönül ikilisi daha önce Fenerbahçe ‘den ayrıldıktan sonra Gökhan doğrudan Beşiktaş ‘a geldi. Caner ise İnter yolunu tuttu ancak burada sadece antrenmanlara çıkan deneyimli oyuncu ardından Beşiktaş ‘ın yolunu tuttu.

Sezon Sonu Bekleniyor

Özellikle son dönemlerde isimleri yeniden Fenerbahçe ile anılan Gökhan Gönül ve Caner Erkin ikilisi bu konuda resmi açıklama yapmamışlardı. Sezon sonu Beşiktaş ile sözleşmeleri sona erecek iki oyuncu için henüz yeni bir sözleşme yönetim tarafından önerilmedi ancak ikilinin önceliklerinin Beşiktaş olduklarını ve kalmak istedikleri gelen haberler arasında.

Fenerbahçe ise bu ikiliyi tekrar kadrosuna katma konusunda belirsiz tutumunu sürdürüyor. Önmüzdeki günlerde durumları netlik kazanacak oyuncular bakalım sezon sonunda bu ikili hangi takım ile sözleşme yenileyecek bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir